تماس با ما
05137123123
صنایع عایق آریا 
آدرس مکانی ما
مشهد  انتهای  قرنی 37

پتو سرامیکی (نسوز): دمای 1430 درجه دانسیته ۱۲۸ ضخامت 025 میلیمتر

اطلاعات محصول فایبر سرامیک (نسوز)
پتو نسوز،پتوسرامیکی،قیمت پتو نسوز،پتو نسوز سیلیکونی،پتو نسوز کوره،پتو سرامیکی کوره،پتو نسوز لویانگ،پتو سرامیکی لویانگ،پتو نسوز مشهد،پتو سرامیکی از کجا بخرم،پتو نسوز جوشکاری،پتو نسوز جوشکاری،پتو نسوز اصفهان،پتو نسوز سمنان،استعلام قیمت پتو نسوز،انواع پتو نسوز، ابعاد پتو نسوز،اندازه پتو نسوز،تولید کننده پتو نسوز،خرید پتو نسوز، فروش پتو نسوز،پتو نسوز ایران،پتو نسوز خراسان رضوی،پتو نسوز مشهد،پتو نسوز اصفهان،پتو نسوز شیراز،پتو نسوز سرامیک،کاتالوگ پتو نسوز،پتو نسوز صنایع عایق آریا
پتو سرامیکی (نسوز): دمای 1430 درجه دانسیته ۱۲۸ ضخامت 025 میلیمتر
پتوی سرامیک، محصولی تولید شده از پنبه نسوز است که با نام بلنکت و همچنین، پتوی نسوز یا پتوی سرامیک فایبر نیز شناخته می‌شود. این پتو، به دلیل وزن بسیار پایین و تحمل دمای بالا تا حدود 1600 درجه سانتیگراد، از محبوبیت ویژه‌ای در بین صنعت‌گران برخوردار بوده و کاربردهای ویژه‌ای در حوزه‌های مختلف دارد.

محصولات تولید شده از انواع مواد نسوز، با وجود تفاوت‌های موجود به دلیل جنس و ابعاد نهایی، دارای ویژگی‌های مشترک فراوانی هستند که از میان آن‌ها می‌توان به تحمل حرارتی بالا، قدرت مهار فشارهای وارد شده، خواص مکانیکی مطلوب و مقاومت در برابر کشش، سایش و پارگی، و عملکرد مثبت در محیط‌های اسیدی و قلیایی و مقاومت در برابر اکسیداسیون و خوردگی شیمیایی اشاره نمود.

در کنار مزایای عنوان شده برای محصولات نسوز و مناسب بودن آن‌ها برای عایق بندی حرارتی ، گاهی قدرت بالای جذب صدا، و یا خواص دی الکتریک مطلوب، امکان به کارگیری این محصولات را به عنوان عایق صوتی و یا الکتریکی نیز فراهم می‌سازد.

نام محصول واحد فروش دمای کاری دانسیته ضخامت ابعاد به میلیمتر محل ارسال کالا قیمت محصول قیمت محصول با تخفیف
پتونسوز لویانگ دما 1430درجه دانسیته 128 ضخامت 25 کارتن 1430 128 25 7200*610 تهران 2,287,500 2,058,750بررسی پتو سرامیک (نسوز)  از لحاظ اهمیت کاربرد


اهمیت انتخاب محصول نسوز مناسب زمانی آشکار می‌شود که نیاز محیط عایق بندی به یک ویژگی خاص و یا چند ویژگی به طور همزمان، در اولویت قرار می‌گیرد. برای مثال، اگرچه تمامی انواع مواد نسوز، تحمل حرارتی بالایی دارند اما هنگامی که نیاز باشد تا آب بندی در محیطی با دمای بالاتر از 1000 درجه سانتیگراد صورت گیرد و لزوم عایق بندی صوتی نیز وجود داشته باشد، دامنه انتخاب‌های مناسب محدود خواهد شد. یکی از محصولات مناسب برای چنین شرایطی، پتوی الیاف سرامیک فایبر می‌باشد.


در این مقاله توسط مجموعه صنعت و ساختمان آریا قصد داریم تا به مطالعه ویژگی‌های پتوی سرامیک پرداخته و کاربردهای این محصول پر طرفدار را بررسی نماییم. 

اصلی‌ترین ماده اولیه در تولید پتوی سرامیک(نسوز)، پنبه نسوز است که از الیاف آلومینو سیلیکات، موسوم به سرامیک ساخته می‌شود. الیاف زیست محیطی سرامیک، تا به امروز، دارای بالاترین میزان مقاومت حرارتی در بین مواد نسوز بوده و انعطاف پذیری و قدرت هندلینگ خوبی دارد. خواص شیمیایی سرامیک نیز جزو ویژگی‌های قابل توجه این ماده نسوز مقاوم خواهد بود.

برای تولید پنبه نسوز، مقدار برابری از سیلیس و آلومینیوم را در کوره الکتریکی ذوب نموده و از یکی از دو شیوه دمیدن و یا تابیدن، به شکل الیافی بلند و نازک در می‌آورند. از آن‌جا که پنبه نسوز تولید شده، مستقیماً از روی خط تولید جمع شده و برای تولید آن، از هیچ ماده افزودنی و یا چسبی استفاده نمی‌گردد، و به دلیل خلوص بسیار بالای الیاف به کار گرفته شده در تولید آن، استفاده از این پنبه، در دماهای بالا ایمن خواهد بود. علاوه بر این، پنبه نسوز، بسیار سبک اما در عین حال مقاوم بوده و عملکرد تحسین برانگیزی در محیط‌های اسیدی و قلیایی دارد.

پتوی سفید رنگ تولید شده از پنبه نسوز از طریق فشرده سازی، به صورت رول و در ضخامت بین 25 تا 50 میلیمتر به بازار عرضه می‌گردد. شکل پذیری و انعطاف پتوی سرامیک فایبر، باعث می‌گردد تا فضای خالی بین قطعات کاملاً پر شده و کیفیت آب بندی به شدت بهبود یابد. پیشنهاد می‌شود تا به منظور حفظ انعطاف پذیری بالای پتوی سرامیک، از بسته بندی‌های پلاستیکی برای نگهداری آن استفاده گردد.

از آن‌جا که هیچ گونه ماده افزودنی برای تولید پتوی سرامیک به آن اضافه نمی‌شود و این محصول،  از طریق فشرده سازی پنبه نسوز تولید می‌گردد، هم از لحاظ رنگ و چه از نظر ویژگی‌ها و مزایا، مانند پنبه نسوز می‌باشد.در ادامه مقاله، به برخی از مزایای این محصول محبوب و پر طرفدار اشاره خواهیم کرد:


– انعطاف پذیری خیره کننده و توانایی بالا در پر کردن فاصله بین قطعات
– نصب ساده و هندلینگ آسان
– بدون نیاز به خشک شدن یا پخت محصول، بعد از نصب؛ این ویژگی، پتوی سرامیک فایبر را برای انجام تعمیرات اضطراری و حساس، مناسب ساخته است.
– عدم استفاده از مواد افزودنی و یا چسب در تولید آن، که به کارگیری این محصول را در دماهای بالا ایمن ساخته است.
– دارای مقاومت بالا در برابر شوک حرارتی
– تحمل حرارتی بالا تا حدود 1600 درجه سانتیگراد؛ البته متخصصین، دمای ایمن برای نصب طولانی مدت پتوی سرامیک را تا 1100 درجه سانتیگراد برآورد نموده‌اند.
– رسانایی حرارتی پایین که منجر به ذخیره گرمایی مطلوب و صرفه جویی در مصرف انرژی می‌گردد
– غیر قابل اشتعال
– خواص مکانیکی قابل توجه و مقاومت چشمگیر در برابر کشش
– قدرت مهار فشارهای وارد شده بر قطعات و محافظت از آن‌ها در برابر فرسایش
–  عملکرد مثبت در محیط‌های اسیدی و قلیایی و مقاومت در برابر خوردگی شیمیایی و اکسیداسیون
– امکان به کارگیری به عنوان عایق صوتی، به دلیل قدرت جذب صدای بالا
– فاقد ماده سمی و بی خطر برای سلامت انسان و طبیعت بررسی پتو سرامیک

ماده اوليه پتو نسوز سرامیکی  الياف سراميکی فله بوده که در يك پروسه مداوم و بدون استفاده از چسب يا هرگونه مواد چسبنده ديگر و از طريق ايجاد اتصالات مكانيكي داخلي (سوزنكاري) تولید می گردد . پتوی نسوز سرامیکی عایقی انعطاف پذیر است .

این پتوها از استحکام کششی حدود 40 تا 120  KPa  برخوردار است .  در ضخامت های  25  و  50  میلیمتر و دانسیته 64 و 96 و 128 موجود می باشد . تحمل حرارتی این عایق 1260 تا 1400 درجه سانتیگراد است .
موقعیت مکانی صنایع عایق آریا کجاست،صنایع عایق آریا کجاست،موقعیت صنایع عایق آریا برروی نقشه

صنعت و ساختمان آریا

یکی از بزرگترین تامین کننده محصولات در حوزه صنعت و ساختمان


ایران
خراسان رضوی
مشهد
بین میدان ابوطالب و چهارراه موسوی
حرعاملی 59
پلاک 3

*مراجعه حضوری با هماهنگی*
واحد مشاوره و فروش
00985137123123


00989151036384
جهت ثبت سفارشات در شبکه مجازی

واحد اداری و پشتیبانی
05137236561
(3 خط )

انبارهای زنجیره ای در سطح کشور
شبکه های اجتماعی
در صنعت و ساختمان آریا، ما در تلاش هستیم تا محصولات عایق حرارتی پیشرو در بازار را برای صنعت ساختمان و ساخت و ساز ایران و حتی خاورمیانه پیدا و تهیه کنیم. تیم ما تجربه گسترده ای در تولید و توزیع مواد عایق با کیفیت عالی دارد. با تمرکز بر اطمینان از رضایت 100٪ هر مشتری، ما متعهد هستیم که در خط مقدم آخرین نوآوری ها و روندها در مصالح ساختمانی باقی بمانیم.

صنایع ساختمانی عمرانی، تجاری و صنعتی دائماً در حال تغییر هستند زیرا انتظارات مصرف‌کننده، مقررات و فناوری‌های جدید تقاضاها را در زمینه پایداری، کارایی هزینه، مقاومت در برابر آتش و الزامات عملکرد صوتی و بهره‌وری انرژی افزایش می‌دهند. مشارکت ما با ارگان های مختلف صنعت وساختمان، که بخش تحقیق و توسعه خود را دارد، به این معنی است که ما همیشه در خط مقدم پیشرفت های جدید در عایق کاری ساختمان هستیم.


Copyright ©
2022 WallUs .  All Rights Reserved