تماس با ما
05137123123
صنایع عایق آریا 
آدرس مکانی ما
مشهد  انتهای  قرنی 37
What is Knauf?
نمایندگی و فروش کناف در ایران؛ کناف مشهد،فروش کناف مشهد،کناف ایران مشهد،
کناف چیست؟
کناف نوعی صفحه روکش دار گچیست که در اصل نسل جدید گچ به شمار میرود و کلیه کارهای ساختمانی که با گچ و بعضی متریالهای دیگر قابل انجام بوده است.
ین روزها طراحی و دکوراسیون داخلی منزل به عنوان یکی از مهم‌ترین پارامترها در زیباسازی فضای داخلی شناخته شده‌اند. به همین دلیل عوامل بسیاری مانند کناف صنایع عایق آریا دست به دست هم داده‌اند تا شما به راحتی بتوانید به زیباترین دکوراسیون در منزل‌تان دست پیدا کنید


همه چیز در مورد کناف

کناف knauf نام خوانوادگی  و موسسه ای با فعالیتهای بین المللی با ویژه گی های ممتاز می باشد و بیش از ۶۰ سال است که در صنایع ساختمانی به عنوان یکی از برترین  و  پیشروترین شرکتهای بین المللی است و همواره در برخورد با چالش ها و موانع و مشکلات ، گذر موفقیت آمیز از آنها قابلیت خود را نشان داده است.این شرکت توسط برادران کناف(کارل و آنفوس کناف) در سال ۱۹۳۲ بنا  شد.در حال حاضر شرکت کناف با در اختیار داشتن بیش از ۱۵۰ واحد تولیدی و ۱۸۰۰۰ فعال در ۳۷ کشور جهان از جمله ایران  ، یکی از بزرگترین و بروز ترین شرکتهای بین المللی در صنایع ساختمان می باشد.
کناف در ابتدا  کار خود را از تولید و عمل آوری گچ در  آلمان شروع  کرد و با توسعه آن و  تنوع بخشیدن به  تولیدات خود در سطح بین الملل در زمینه سیستم هایی  که بر پایه گچ تولید می شوند، عایق های صوتی و حرارتی ، استخراج سنگ آهک و تولید مصالح مرتبط با آن ، مصالح ساختمانی بر پایه گچ و سیمان ، تجهیزات و ماشین آلات تولید کننده مصالح مذکور  فعالیت دارد، به طوری که یکی از پیشگامان صنعت جهانی در این زمینه به شمار میرود.

   بیش از چندین دهه، گروه کناف با موفقیت  از یک شرکت خانوادگی محض به یک خانواده در سطح جهان بدل شد  در حالی که  ارزش های اساسی خود ، از جمله همکاری و مشارکت را حفظ کرده است . کناف ، خود را همواره در تعامل خاص از سنت و نوآوری نگاه داشته .این شرکت هنوز هم متعلق به خانواده کناف بوده و از خود یک مهره جهانی بسیار موفق ساخته است که نشان دهنده مدرنیته، بالاترین کیفیت محصول و تنوع، و همچنین وفاداری  است .
پنل گچی ساده   RG  یا  GKB   چیست؟


پانل های گچی معمولی یا RG به طور کلی در ساخت و ساز خشک (کناف) (مثل پارتیشن ها یا دیوارهای جداکننده کناف، دیوارهای پوششی (لاینینگ)  و سقف های کاذب کناف ) در محیط های خشک و بدون خطر آتش سوزی مورد استفاده قرار می گیرند . این صفحات دارای روکش با رنگ کرم بوده و در راستای محور میانی پشت آن  مهر آبی کلمه کناف Knauf   به صورت لاتین چاپ شده است( پشت پانل علاوه بر کلمه knauf  زمان تولید ( تاریخ و ساعت تولید هر برگ نز ذکر شده است ).


پنل گچی مقاوم در برابر رطوبت     MR  یا  GKBI

صفحاتی هستند که گچ تشکیل دهنده آن ها با مواد مقاوم در برابر رطوبت ترکیب شده و برای محیط های مرطوب مناسب می باشند . پانل های گچی MR برای آشپزخانه ها و سرویس های بهداشتی و سایر محیط های نمناک  مورد استفاده قرار می گیرند . این صفحات دارای کاغذ سبز رنگ می باشند  که  در امتداد محور میانی آن ها مهرآبی کناف Knauf   به صورت لاتین چاپ شده است.

پانل گچی مقاوم در برابر آتش ( FR یا GKF )


صفحاتی هستند که در گچ تشکیل دهنده آن  الیاف شیشه  موجود است و در برابر حریق مقاومت از خود نشان می دهند . پانل های گچی FR  در مناطق و فضاهایی که نیاز به محافظت در برابر آتش در آنها وجود دارد  مانند ( پوشش تیر ها و ستون های فولادی ، داکت های تاسیساتی و کلیه فضاهای حساس به آتش و تبعات آن ... )  استفاده  می شوند . این پانل ها دارای روکش صورتی هستند و در راستای محور میانی خود مهر قرمز  کناف Knauf  به صورت لاتین چاپ شده است.


کناف ضد پانل  گچی مقاوم در برابر حریق و رطوبت  FM   یا   GKFI


صفحاتی هستند که در گچ تشکیل دهنده آن  الیاف شیشه و همچنین  مواد مقاوم در برابر رطوبت قرار دارد .پانل های گچی FR (مقاوم در برابر حریق و رطوبت) در مکانهایی که توام با رطوبت  ممکن است مقاومت در برابر حریق مورد نیاز باشد و حساسیت توام رطوبت و حریق احساس شود   استفاده می شوند، این پانل ها دارای روکش سبز  بوده و در راستای محور میانی پشت خود مهر قرمز کناف Knauf  به صورت لاتین چاپ شده است.

همه چیز درمورد مزایا کناف چیست ؟


۱-راحتی نصب
اتصالات زیرسازی کناف به سقف اصلی یا سازه، بی نیاز به جوشکاری بوده و با اتصال پیچی صورت میگیرد.

۲-سرعت بالای اجرای بالا
نسبت به جایگزینهای سنتی چون گچ کاری و رابیتس کاری کناف تا 4 برابرسریع‌تر اجرا می شود. چراکه بی نیاز به جوشکاری، خشک شدن ملات و ... است.

۳- اجرای راحت‌تر طرح
برش کاری و اتصال آسان کناف سهولت اجرا را برای مجری نسبت به جایگزین های سنتی، به همراه دارد.

۴- قابلیت فرم پذیری بالا
در بحث طراحی داخلی و دکوراسیون؛ به دلیل فرم پذیری بالای پانل های کناف میتوان در طرح سقف و دیوار های کاذب، از خطوط منحنی و قوس دار استفاده کرد، در این سیستم امکان ایجاد دکور های چند طبقه یا با کد های متفاوت ارتفاعی امکان پذیر است.

۵- رنگ پذیری و چسب پذیری
به دلیل رنگ پذیری و چسب پذیری کناف،نصب کاشی یا سنگ تزئینی و یا کاغذ دیواری روی سطح کناف بسیار آسان است.

۶- کاهش نیروی انسانی مورد نیاز
به دلیل سهولت و سرعت اجرای سیستم کناف اکیپ های مختلف اجرای دیوار اعم از دیوارچینی، گچ و خاک، سفید کاری به یک اکیپ اجرایی کاهش خواهد یافت. مثلا در صورت اجرای سقف کاذب کناف به جای سقف کاذب با میلگرد و رابیتس اکیپ جوش کار، رابیتس کار و گچ گار سقف را فقط یک تیم انجام خواهد داد.

۷ -صرفه جویی كلی در مصالح ساختمانی
چنانچه طراحی سازه ساختمان بر اساس سیستم کناف باشد موجب صرفه جویی در مصالح به خصوص فولاد و سیمان و بی نیازی از مصرف بی رویه برخی از مصالح نظیر گچ و آهك و خاك می شود.چگونه منزل خود را با عایق صدا؛سرما؛گرما دیوار مشترک اجرا کنیم

ارتباط با کارشناس واحد فروش ...

برگشت به صفحه قبل ....

نمایندگی و فروش کناف در ایران | عاملیت کناف در ایران|استعلام قیمت کناف در ایران|کناف ایران|کناف باتیس|کناف یزد|کناف کارا|کناف پارس|کناف صنایع عایق آریا

موقعیت مکانی صنایع عایق آریا کجاست،صنایع عایق آریا کجاست،موقعیت صنایع عایق آریا برروی نقشه
شبکه های اجتماعی

دفتر مرکزی
ایران
مشهد
  حرعاملی 59 پلاک 3
صنایع عایق آریا
00985137123123
(5 خط )

00989151036384

دفاتر مرکزی انبار ها
تهران
اصفهان
مشهد

00989216068189

دفتر مرکزی کارخانه
اصفهان سه راه مبارکه


Copyright ©
2022 WallUs .  All Rights Reserved