تماس با ما
05137123123
صنایع عایق آریا 
آدرس مکانی ما
مشهد  انتهای  قرنی 37
برد نسوز چیست،برد نسوز از کجا بخریم،برد نسوز کارخانه،فروش برد نسوز سرامیکی،فروش اینترنتی برد نسوز،تخته نسوز چیست،تخته نسوز از کجا بخریم،تخته نسوز کارخانه،فروش تخته نسوز سرامیکی،فروش اینترنتی تخته نسوز،برد سرامیکی چیست،برد سرامیکی از کجا بخریم،برد سرامیکی کارخانه،فروش برد سرامیکی سرامیکی،فروش اینترنتی برد سرامیکی،برد نسوز در مشهد، برد نسوز در تهران، برد نسوز در اصفهان،برد نسوز صنایع عایق آریا

برد نسوز یا برد سرامیکی (تخته نسوز )


برد سرامیک، که با نام‌های متفاوتی همچون صفحه سرامیکی ، برد نسوز، تخته الیاف سرامیک، و یا برد سرامیک فایبر به بازار عرضه می‌گردد، محصولی پر طرفدار است که به دلیل تحمل حرارتی خیره کننده و استحکام بالا، از محبوبیت چشمگیری در بین صنعت‌گران برخوردار است.

برد سرامیک با رسانایی حرارتی اندک، و تحمل حرارتی بالا تا 1430 درجه سانتیگراد، یکی از محصولات نسوز پر طرفداری است که کاربردهای ویژه خود را در صنایع مختلف دارد؛ از عایق بندی کوره‌های حرارتی گرفته تا عایق بندی تجهیزات در صنایع پتروشیمی، و حتی عایق بندی صوتی.

انواع محصولات تولید شده از مواد نسوز ، اگرچه با توجه به ماده اولیه و ابعاد، تفاوت‌هایی با یکدیگر دارند اما در یک سری ویژگی‌ها مشترک هستند.

برای مثال، تمام این محصولات، عملکرد خوبی در شرایط مختلف آب و هوایی داشته و از قدرت بالایی در مهار فشارهای وارد شده بر قطعات صنعتی برخوردار هستند.

همچنین، انواع محصولات نسوز ، به دلیل داشتن خواص مکانیکی مطلوب، مقاومت نسبتاً خوبی در برابر کشش و سایش دارند.

بازده این محصولات نیز در محیط‌های اسیدی و قلیایی، افت چشمگیری نداشته و در برابر خوردگی شیمیایی و اکسیداسیون مقاوم هستند.

علاوه بر مزایای مطرح شده، ممکن است گاهی یک محصول نسوز، بنا بر ماده اولیه به کار گرفته شده در تولید آن، از خواص دی‌الکتریک خوبی برخوردار بوده و امکان استفاده به عنوان عایق الکتریکی را داشته باشد و یا در برخی موارد، قدرت بالا در جذب صدا، یک محصول را مناسب به کارگیری به عنوان عایق صوتی می‌نماید.

در مورد ویژگی برد سرامیکی

تحمل حرارتی تا ۱۲۶۰ درجه سانتی گراد
هدایت حرارتی بسیار کم
هدایت الکتریکی پایین
ذخیره سازی بسیار کم حرارت
وزن بسیار کم، جایگزین عایق‌های پشتیبان سنگین کوره و در نتیجه استفاده از فولاد کمتر
مقاومت در برابر شوک حرارتی عالی
مقاوم در برابر فرسایش گاز داغ
مقاومت در برابر مواد شیمیایی (به استثناء هیدروفلوئور – فسفر – هیدروکلریک – اسید سولفوریک و قلیایی‌های رقیق شده)
آسان برای برش، هندلینگ و نصب
انتقال صدا کم
مقاومت در برابر نفوذ آلومینیوم و سایر فلزات غیر آهنی
فاقد هرگونه آزبست
جذب صدا و کاهش نویز

استفاده و نصب برد سرامیکی

استفاده از برد: تخته نسوز سرامیکی با الیاف سرامیکی تولید می‌شود که ممکن است باعث خارش و ناراحتی سیستم تنفسی شود لطفا هنگام نصب در کوره‌ها به هنگام دست زدن به آنها از ماسک و دستکش استفاده شود.

برش و شکل دادن: این برد نرم است و می‌تواند توسط ابزارهای برش ساده مانند کاتر برش داده شود. اگر مقدار زیادی برش مورد نیاز است، برش دایکات برد سرامیکی انتخاب خوبی است.

استفاده از چسب برای پیوستن: استفاده از چسب نسوز سرامیکی که از الیاف خلوص آلومینا و مواد خام سیلیکات درست شده است. این چسب برای این طراحی شده تا تخته فیبرهای سرامیکی را با هم بچسباند.

خشک شدن برای نصب: برای خشک شدن برد سرامیکی اجازه داد در دمای اتاق یا دمای متوسط رو به بالا خشک شود (از ۱۰۰ درجه سانتیگراد تجاوز نکند) برای حدود ۲۴ ساعت.

پیچ کردن و نصب برد نسوز: هنگام استفاده از پیچ برای نگه داشتن برد بر روی پایه، بهتر است یک لایه از چسب نسوز سرامیکی بر روی پیچ و پایه زده شود.

کاربرد برد نسوز سرامیکی چیست ؟  


پوشش نسوز برای کوره‌های صنعتی (عایق کوره) در دیواره‌ها، سقف‌ها، درها، پشته‌ها و …
پوشش محفظه‌های احتراق، دیگ‌های بخار و هیترها
عایق پشتیبان برای آجر و سایر مصالح یکپارچه نسوز
مانع در برابر شعله یا گرما در کوره‌ها و سوزاننده‌ها
تجهیزات عایق حرارت صنعتی
درزبندی درجه حرارت بالا
سپرهای صنعتی گرمایی و موانع حرارتی
عایق دیوار دیگ درجه حرارت بالا
استفاده از تخته نسوز در طلاسازی
حفاظت از مشعل‌ها
تخته سرامیکی در ساخت کوره

موقعیت مکانی صنایع عایق آریا کجاست،صنایع عایق آریا کجاست،موقعیت صنایع عایق آریا برروی نقشه
شبکه های اجتماعی

دفتر مرکزی
ایران
مشهد
  حرعاملی 59 پلاک 3
صنایع عایق آریا
00985137123123
(5 خط )

00989151036384

دفاتر مرکزی انبار ها
تهران
اصفهان
مشهد

00989216068189

دفتر مرکزی کارخانه
اصفهان سه راه مبارکه


Copyright ©
2022 WallUs .  All Rights Reserved