تماس با ما
05137123123
صنایع عایق آریا 
آدرس مکانی ما
مشهد  انتهای  قرنی 37
دسترسی سریع به محصولات صنعت و ساختمان آریا

پلی فوم 5 سانتی چیست

صنعت و ساختمان آریا


پلی فوم 5 سانتی
پلی فوم 5 سانتی صنعت و ساختمان آریا واحد فروش اینترنتی وال آس پلاس از نوع تشک در واقع نوعی از فوم پلی اتیلن با امکان برگشت پذیری بالاست. به همین علت فوم تشک نرم و انعطاف‌پذیر می‌باشد. بسته به این‌که تشک برای چه محلی قابل‌استفاده است، قابلیت ارتجاعی و انعطاف‌پذیری آن متفاوت خواهد بود. فوم‌  پلی اتیلن کاملاً ضد حساسیت هستند و در تولید آن‌ها از مواد بهداشتی و غیر سمی استفاده می‌شود.

ویژگی پلی فوم 5 سانتی چیست


پلی فوم تشک
پلی فوم 2 سانتی
فوم پلی اتیلن تشکی یکی از ساده ترین انواع ارکیبات پلیمری پایه نفتی میباشد که قیمت ارزان تری نسبت به دیگر فرآورده ها دارد که به وسیله حبابهای ریز هوا در ساختار مولکولی اش حجیم شده و در بسیاری از شاخه های صنعتی از جمله مبلمان کاربرد دارد. فوم پلی اتیلن همانطور که از نام آن پیداست فرآورده ای حاصل از پلیمر میباشد و با نام انحصاری PE شناخته میشود.صنعت و ساختمان آریا
پلی فوم 2 سانتی از محصولات صنعت و ساختمان آریا صنعت و ساختمان آریا واحد فروش اینترنتی وال آس پلاس از نوع تشک در واقع نوعی از فوم پلی اتیلن با امکان برگشت پذیری بالاست. به همین علت فوم تشک نرم و انعطاف‌پذیر می‌باشد. بسته به این‌که تشک برای چه محلی قابل‌استفاده است، قابلیت ارتجاعی و انعطاف‌پذیری آن متفاوت خواهد بود. فوم‌  پلی اتیلن کاملاً ضد حساسیت هستند و در تولید آن‌ها از مواد بهداشتی و غیر سمی استفاده می‌شود.

کاربرد پلی فوم 4 سانتی چیست


پلی فوم 2 سانتی
پلی فوم تشک صنعت و ساختمان آریا  با فروشگاه اینترنتی وال آس پلاس به دلیل ارتباط با بدن انسان، به‌طور مستقیم یا غیرمستقیم، بهداشتی بوده و بنابراین اکثراً در صنایع تشک و مبلمان کاربرد دارد. ازجمله کاربردهای آن می‌توان به موارد زیر اشاره نمود.

در تولید انواع تشک‌های ورزشی که تمام کف سالن ورزش را می‌پوشانند. در ورزش‌هایی مانند کشتی و ژیمناستیک و مشابه آن‌ها.
در صنعت مبلمان که مربوط به مبلمان اداری است و باید جنبه طبی نیز داشته باشد. به دلیل استفاده طولانی‌مدت کارمندان در حالت نشسته، فوم پلی اتیلن صنعت و ساختمان آریا بسیار مناسب می‌باشد.
در صنعت تولید تشک بیمارستانی و طبی و صنایع پزشکی و ارتوپدی کاربرد فراوان دارد.
در صنعت تشک خواب مانند تشک‌های خوشخواب نیز کاربردهای زیادی دارد. به‌خصوص به‌جای فنر در تشک‌های فنری بسیار استفاده می‌شود.

صنعت و ساختمان آریا
یکی از بزرگترین تامین کننده محصولات در حوزه صنعت و ساختمان

فروشگاه اینترنتی وال آس پلاس

دپارتمان مرکزی
ایران
خراسان رضوی
مشهد
بین میدان ابوطالب و چهارراه موسوی
حرعاملی 59
پلاک 3

*
مراجعه حضوری با هماهنگی*
واحد مشاوره و فروش
00985137123123


00989151036384
جهت ثبت سفارشات در شبکه مجازی


پاسخگویی 24 ساعته از طریق شبکه های اجتماعی و پیگیری سفارش شما
تلگرام، واتس آپ،روبیکا، ایتا یا سایر

واحد اداری و پشتیبانی
05137236561
(3 خط )

انبارهای زنجیره ای در سطح کشور
صنعت  و ساختمان آریا در کجا واقع شده است
در مجموعه صنعت و ساختمان آریا  با نام تجاری WallUs و با نام فروشگاه اینترنتی وال آس پلاس که در تلاش هستیم تا محصولات تخصصی بازار را برای صنعت  و ساختمان در ایران و حتی خاورمیانه تولید و تهیه کنیم. تیم ما تجربه گسترده ای در تولید و توزیع محصولات مختلف با کیفیت های عالی دارد. با تمرکز بر اطمینان از رضایت 100% هر مشتری، ما متعهد هستیم که در خط مقدم آخرین نوآوری ها و روندها در مصالح ساختمانی باقی بمانیم.

صنایع ساختمانی عمرانی، تجاری و صنعتی دائماً در حال تغییر هستند زیرا انتظارات مصرف‌کننده، مقررات و فناوری‌های جدید تقاضاها را در زمینه پایداری، کارایی هزینه، مقاومت در برابر آتش و الزامات عملکرد صوتی و بهره‌وری انرژی افزایش می‌دهند. مشارکت ما با ارگان های مختلف صنعت وساختمان، که بخش تحقیق و توسعه خود را دارد، به این معنی است که ما همیشه در خط مقدم پیشرفت های جدید در مورد محصولات صنعت و ساختمان هستیم.
سفارش سریع محصول از طریق شبکه های اجتماعی
ارتباط با واحد مشاور و فروش صنعت و ساختمان آریا از طریق روبیکا
صنعت و ساختمان آریا طیف بزرگی از محصولات صنعت و ساختمان


Copyright ©
2023  WallUs .  All Rights Reserved