تماس با ما
05137123123
صنایع عایق آریا 
آدرس مکانی ما
مشهد  انتهای  قرنی 37
یک خرید با اطمینان اولویت برا ما ...
استعلام قیمت خرید زمین در گلبهار خراسان رضوی
موقعیت گلبهار از لحاط مکانی در کجاست ؟!!
شهرستان گلبهار در کیلومتر ۳۵ جاده کلانشهر مشهد به قوچان و ۱۰ کیلومتری چناران واقع شده‌است. شهری جدید که در نزدیکی منطقه و شهر باستانی توس بنیانگذاری شده و در حال رشد است. گلبهار دومین شهر از نوین HYPERLINK "https://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%B4%D9%87%D8%B1%D9%87%D8%A7%DB%8C_%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86" \\o "شهرهایایران" شهرهای ایران پس از نوین شهر پردیس HYPERLINK "https://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D9%86_%D8%AA%D9%87%D8%B1%D8%A7%D9%86" \\o "استان تهران" استان تهران است که تبدیل به HYPERLINK "https://fa.wikipedia.org/wiki/%D9%85%D8%B1%DA%A9%D8%B2_%D8%B4%D9%87%D8%B1%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D9%86" \\o "مرکز شهرستان" مرکز شهرستان می‌شود.
در مورد مجموعه آریا

وال آس به عنوان یک نماد اطمینان درصنعت  و ساختمان
سرمایه های کوچک اتفاق های بزرگ رقم میزند ....
موقعیت گلبهار از لحاط مکانی در کجاست ؟!!
موقعیت جغرافیایی شهر گلبهار در کجاست
  • موقعیت جغرافیایی شهر گلبهار نزدیک به شهر مشهد مقدس و فاصله حدودا 30 کیلومتر و دسترسی آسان از طریق اتوبان یا بزرگراه(در حال تکمیل) .... و مترو (در حال ساخت) 
سرمایه گذاری در گلبهار و  بازدهی بالا
  • سرمایه گذاری در شهر گلبهار و حومه آن با حداقل ریسک و بازدهی بالا به دلیل رو به رشد بودن اراضی فوق و همجوار شهر و نهایتا دریافت نتایج عالی در بازه مختلف زمانی  ()
آب و هوای گللبهار
  • آب وهوای مناسب جهت ساخت منازل مسکونی ، واحد تجاری اداری  و  ویلا سازی یا ....

 

زمین در گلبهار  و انواع سند تک برگ
  • دارای سند تگ برک هولوگرام دار (شناسه جغرافیایی منحصر به شما )و استعلامات مربوطه از :

اداره ثبت اسناد و املاک کشور

اداره منابع طبیعی

اداره جهاد کشاورزی

 اداره دارایی

 

در مورد سند تک برگ بیشتر بدانید : 

سند مالکیت تک برگی برخلاف سندهای منگوله‌در دفترچه‌ای هولوگرام مخصوص دارد، به همین دلیل این سند نک برگ به راحتی قابلیت جعل ندارد. همچنین سند ملک تک برگی به صورت مکانیزه و الکترونیکی مشخصات ملک و مالک به صورت دقیق و خوانا درج شده است. ثبت کامل، سیستمی و یکپارچه اطلاعات ملک و درج اطلاعات مالک و به‌روزرسانی اطلاعات در هر انتقال از ویژگی‌های دیگر سندهای تک‌برگی است.

 

آبا امکان خرید و فروش سند گلبهار است یا خیر ؟
  • امکان خرید و فروش آسان سند های فوق با توجه به اعتبار آن در هر کجای کشور یا ....

 

 

و اما موقعیت مکانی شهر گلبهار در کجاست ؟!!:

شهر گلبهار مرکز شهرستان گلبهار که در فاصله 35 کیلومتری شمال غربی کلانشهر مشهد قرار دار، دنوین شهر گلبهار برای اسکان سرریز جمعیت مشهد ساخته شد. این شهر از جنوب به سلسله \\کوه‌های بینالود و از شمال به رشته‌کوه‌های \\هزار مسجد و \\رودخانه کشف‌رود منتهی شده‌است. پیرامون رودخانه کشف رود، یکی از مناطق کهن تمدنی ایران و خراسان، به ویژه شهر باستانی و تاریخی \\توس بوده‌است. مطالعات و طراحی شهر جدید گلبهار در سال ۱۳۶۶ آغاز گردید. این مطالعات بر پایه موقعیت مکانی کلانشهر \\مشهد و شهرهای اقماری آن و همچنین دورنمای توسعه این مناطق استوار گردید. با توجه به هویت پیش‌بینی شده برای شهر جدید گلبهار با عملکردی فرهنگی – علمی و تحقیقاتی، طراحی نواحی مختلف آن بر این پایه استوار گردیده‌است. بزرگترین دانشگاه آزاد شرق کشور در گلبهار ساخته شده‌است. دانشگاه‌های علم و صنعت و سناباد نیز از دیگر دانشگاه‌های گلبهار است؛ بعلاوه مؤسسه آموزش عالی دولتی مهارت افزایی و اشتغال پذیری بعنوان اولین دانشگاه اشتغال محور دولتی و از مؤسسات اقماری دانشگاه فردوسی مشهد نیز با ماموریت های نوین اعم از افزایش سطح مهارت و اشتغال پذیری دانش آموختگان منطقه ۹ آموزش عالی در این شهر واقع شده است. از این رو گلبهار شهری دانشگاهی تعریف می‌شود. برای اتصال این شهر به مشهد توسط قطار برقی، اقداماتی صورت گرفته و در حال انجام می‌باشد. در جلسهٔ روز ۱۱ آبان سال ۱۳۹۹ \\هیئت دولت، موضوع شهرستان شدن گلبهار به تصویب رسید. و در روز بعد ۱۲ آبان سال ۱۳۹۹ \\حسینعلی امیری معاون پارلمانی رئیس‌جمهور با \\حسین امامی نمایندهٔ \\چناران، \\بینالود، گلبهار، طی تماس تلفنی این مصوبه را اعلام نمود. \\شهرستان گلبهار دارای دو بخش مرکزی و گلمکان می‌باشد\\[۲]

 

 

 

جهت بررسی موقعیت مکانی شهر گلبهار برروی این لینک کلیک کنید ...

 

آب و هوای شهر گلبهارچگونه است ؟!!

آب و هوا در گلبهار عموماً سرد و معتدل است، میانگین دما ۱۱٫۷ \\درجه سانتی گراد است. میانگین بارش (سالیانه) در گلبهار به ۲۵۷ میلی‌متر می‌رسد. کمترین میزان بارش در تیر ماه (\\ژوئیه) به میزان ۱ میلی‌متر است و بیشترین میزان بارش در \\اسفند ماه (\\مارس) با میانگین ۵۱ میلی‌متر می‌رسد. دما در تیر ماه (ژوئیه) به ۲۳٫۴+ درجه سانتی گراد می‌رسد که در بالاترین میزان خود قرار دارد. دی ماه (\\ژانویه) کمترین میانگین دمای خود را دارد که دما به ۱٫۲- درجه سانتی گراد می‌رسد. تغییر در میزان بارش بین خشک‌ترین و مرطوبترین ماه سال ۵۰ میلی‌متر است. در طول سال دماهای میانگین به میزان ۲۴٫۶ درجه سانتی گراد تغییر می‌کند.

 

آشنایی اجمالی پلاک بندی منطقه گلبهار :

 

بخش 7 - پلاک 4(سنگ سفید) – فرعی های 42

این اراضی بصورت بلوکهای ۵۰۰۰ متری ، دارای خیابانهای ثبتی و ششدانگ و تحویلی میباشد که قطعات ۲۵۰ متری از داخل همین بلوکها بصورت نقشه هایی که مورد قبول و توافق همه اعضای بلوک هست تقسیم و تحویل میگردد.
این پلاک در مجاورت محله ۱۲ گلبهار واقع شده و فاصله ای کمتر از یک کیلومتر با شهر گلبهار دارد. سرمایه گذاری زودبازده و کوتاه مدت( )

 

بخش 7 - پلاک 149 (منیژان) بیشتر مطالعه کنید ...

 

بخش 7 - پلاک 229 ( خرم آباد) بیشتر مطالعه کنید ...

 

بخش 7 - پلاک 235

 

بخش 7 - پلاک 236 (خیج) بیشتر مطالعه کنید ....

 

بخش 7 - پلاک 237 (ماوا) بیشتر مطالعه کنید ...

 

بخش 7 - پلاک 238 (قصر هلال)

بخش 7 - پلاک 257 (داشبلاغ)

 

بخش 8 – پلاک 85 (قره چهچهه)

بخش 8- پلاک 082 ( موچنان)

 

 

متراژ قطع بندی در شهر چناران (محدوده گلبهار ) به چه شکل است ؟!!

· قطعات 250 متری واقع در محدوده شهر گلبهار

· قطعات 500 متری واقع در محدوده شهر گلبهار

· قطعات 750 متری واقع در محدوده شهر گلبهار

· قطعات 1000 متری واقع در محدوده شهر گلبهار

 

امکان خرید قطعات با متراژ بیشتر نیز است ,

 

 

 

 

و اما در مورد ما ..!
مجموعه هلدینگ آریا افتخار دارد با توجه به اهمیت روز افزون رشد و پیشرفت در راستای شهرسازی و پیشرفت شهر و همچنین حوزه ساختمان و صنعت طیف بزرگی از اطلاعات زمین ها را در اختیار مشتریان گرامی قرار دهد لذا در این راستا از پیشرفته ترین ابزار و امکانات جهت کاربران گرامی بهره میبرد تا حصول اطمینان و یک خرید کاملا مثمر ثمر را برای مشتریان انجام دهد .

موقعیت مکانی هلدینگ آریا برروی نقشه
شبکه های اجتماعی

دفتر مرکزی
ایران
مشهد
  حرعاملی 59 پلاک 3 مجموعه آریا
00985137123123
(5 خط )

ارتباط با مشاور  :
09216068189

یک خرید با اطیمنان اولویت برا ما ...
املاک و مستغلات هلدینگ آریا  | با اطمینان سرمایه گذاری کنید

آریا |    مقالات ما 

 

درباره ما   |
هلدینگ  آریا

ارتباط با  | مجموعه هلدینگ آریا


Copyright ©
2022 WallUs .  All Rights Reserved