تماس با ما
05137123123
صنایع عایق آریا 
آدرس مکانی ما
مشهد  انتهای  قرنی 37

نمایندگی پلی کربنات مشهد

Polycarbonate sheet
نمایندگی پلی کربنات مشهد

مواد اولیه ورق های طلق پوشش سقف کاذب پلی کربنات چیست از چه چیزی تولید میشود

ماده اولیه پلی کربنات چیست
ماده اولیه  پلی کربنات چیست؟!!
پلی کربنات یا به اختصار  : Polycarbonate  از خانواده پلیمرهای ترموپلاستیک است؛ و به گستردگی در زمینه های قالب سازی و تغییرات حرارتی کاربرد دارد. این نوع پلاستیک‌ها به گستردگی در صنایع شیمیایی نوین کاربرد دارند.
پلی کربنات چیست و تاریخچه آن|بازار|مصالح ساختمانی|فروش||عرضه|کاربرد

و اما ورق  پلی کربنات چیست ؟

و اما ورق  پلی کربنات چیست؟!!
پلی کربنات سخت‌ترین ماده شفافی است که به عنوان گزینه‌ای مناسب بجای شیشه در بخش‌های مختلف ساختمانی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

رزین پلی کربنات در سال ۱۹۵۳ میلادی توسط دکتر دانیال فاکس در کمپانی جنرال الکتریک پلاستیک ساخته و در سال ۱۹۵۸ به طور انبوه برای اولین بار به بازار عرضه گردید

انواع ورق‌ پلی کربنات ساخته شده نیز در سال ۱۹۶۸ تولید و روانه بازار شد. تنوع ساختاری ورق‌های پلی کربنات امکان استفاده از آن را بر روی هر نوع سازه و در جوار هر نوع مصالح ساختمانی به راحتی فراهم نموده است و کاربردهای وسیعی را ایجاد می‌کند.

تنوع رنگ این ورق پلی کربنات، قابلیت سایه پذیری و عبور نور آن را به میزان ۳۵ تا ۸۲ درصد امکان‌پذیر می‌نماید که از نظر طراحی و هماهنگی با رنگ سایر مصالح از گستردگی خاص برخوردار است
عوامل جوی وزن بهینه سازی انرژی و تاثیر گذار بر خرید ورق های پلی کربنات چیست

یک نکاه کلی در حین خرید ورق  پلی کربناتعوامل جوی مانند طوفان و تگرگ و حوادث طبیعی مانند زلزله از مهم‌ترین عوامل در تعیین و انتخاب مصالح ساختمانی مناسب می‌باشد که با توجه به شفافیت و ضربه پذیری و مقاوم بودن ورق پلی کربنات، استفاده از این ورق در لیست مصالح ساختمانی بیشترین میزان را به خود اختصاص داده است.

سبک بودن وزن ورق پلی کربنات علاوه بر عدم تحمیل وزن اضافه به سازه موجود که خود عامل بسیار مهم در مورد مقاومت در برابر زلزله نیز می‌باشد، در حمل و نقل آن نیز نقش به سزایی دارد چه امکان انتقال آن در تعداد بسیار با وزن بسیار کم از هزینه متعلقه و تردد مربوط به آن می‌کاهد.

با توجه به مسئله عدم تبادل حرارتی، کاهش هزینه انرژی در فصول مختلف چشمگیر است که این خود در مناطق سردسیر و گرمسیر و یا حتی معتدل با توجه به اهمیت بهینه‌سازی میزان مصرف سوخت و انرژی الکتریکی از مهمتریت خصوصییات این ورق می‌باشد. سر و صدا و مزاحمت حاصل از آن همیشه از عوامل مهم در تأمین فضاهای امن از نظر مزاحمت صوتی بوده است.

مواد اولیه ورق های پلی کربنات چیست از چه چیزی تولید میشود و عبور نور به چه صورت است
تاثیر اشعه فرابنفس خورشید بر ورق های پلی کربنات چطور است ؟


رنگ بندی و عبور نور در پلی کربنات

رنگ بندی و عبور نور در بر پلی کربنات


تنوع رنگ این ورق، قابلیت سایه پذیری و عبور نور آن را به میزان ۳۵ تا ۸۲ درصد امکان‌پذیر می‌نماید که از نظر طراحی و هماهنگی با رنگ سایر مصالح از گستردگی خاص برخوردار است

ورق پلی کربنات مسطح، ظاهر مشابه شیشه به ابعاد ۰۵/۳*۰۵/۲ متر تولید می‌گردد. این ورق دارای یک لایه ضد uvبرای محافظت در برابر نورآفتاب می‌باشد. می‌توان ورق با دوطرف ضد uv نیز سفارش داد، این ورق در ضخامت‌های ۱۰٬۱۲٬۲٬۳٬۴٬۶٬۸ میلی‌متر تولید می‌شود وعلاوه بر بیرنگ (رنگ شیشه‌ای) دارای تمام رنگ‌های اصلی (برنز، آبی، شیری، زرد، قرمز، سبز) می‌باشد. این ورق فقط از دوقسمت طول و عرض قابلیت خم شدن دارد، ومزیت آن سبک بودن آن است. کاربرد این ورق در انواع پوشش سقف‌ها، پارکینگ‌ها، سقف کاذب و دیواره‌های سوله و… می‌باشد.


تاثیر اشعه ماوراه بنفش ورق  بر پلی کربنات
تاثیر اشعه ماوراه بنفش  بر پلی کربنات

ورق پلی کربنات با ضخامت‌ها و لایه‌های مختلف عامل مؤثر در تأمین اینگونه فضاها می‌باشد. اشعه ماوراء بنفش به عنوان اشعه سرطان زا مؤثر بر سلامتی موجودات زنده و به عنوان از بین برنده رنگ اجسام شناخته می‌شود در پناه ورق‌های پلی کربنات به علت دارا بودن لایه ضد عبور این اشعه، فضایی سالم و قابل اطمینان ایجاد می‌گردد.

مشکل تمیز نگاه داشتن نماها و یا سقف‌های شفاف ساختمان‌ها همیشه وجود داشته که در مورد ورق‌ پلی کربنات با توجه به خصوصیت آنتی استاتیک بودن لایه خارجی آن، گرد و غبار و دوده معلق در هوا جذب سطح ورق نشده و با اولین شستشوی ساده و یا باران به راحتی پاکیزه می‌گردد. ضربه پذیری و نشکن بودن ورق پلی کربنات موجب فراهم کردن فضایی عاری از خطر در برابر سقوط اجسام می‌گردد.


صرفه اقتصادی ورق پلی کربنات


از جمله مزیتهای پوشش ورق  پلی کربنات به جای شیشه هزینه کمتر ونیز وزن سبک‌تر آن می‌باشد. همچنین مقاومت بالای آن نسبت به پلاستیک باعث تقاضای روزافزون آن به عنوان پوشش در صنعت گلخانه گردیده است.

پوشش پلی کربنات اغلب جهت پوشش قسمت‌های جلو، عقب و نیم دایره‌های مربوطه و یا کناره‌ها و سقف گلخانه درصورت تقاضای مشتری درنظرگرفته می‌شود. ورقهای پلی کربنات جایگزین مناسبی برای شیشه بوده و باعث صرفه جویی در انرژی می‌شوند.

بطوریکه در تابستان از ورود گرما به داخل جلوگیری کرده و در زمستان مانع خروج و هدر رفتن گرمای داخل می‌شوند.

معایب ورق پلی کربنات

ورق پلی کربنات نیز مانند هر ساخته دست بشر دارای معایبی می‌باشد. علیرغم تمامی محاسن ذکر شده از ورقهای پلی کربنات، یکی از بارزترین معایب آن را می‌توان به گرمایش بیش از حد فضای زیرین این ورقها خصوصاً در ماه‌های گرم سال اشاره کرد. در هنگام آتش‌سوزی اگرچه شعله‌ور نمی‌شود ولی دودزا می‌باشد.

در کنار شفافیت مشابه شیشه، از مسئله خش پذیری سطح ورق نیز نمی‌توان دوری کرد که خود باعث کدر شدن سطح ورق و خدشه دار شدن دید می‌گردد. با خصوصیات بسیاری که در این محصول وجود دارد، بهای گران آن اجتناب ناپذیر است، چون بهای ماده اولیه و بخصوص پوشش ضد اشعه ماوراء بنفش خود از ارقام قابل توجه در این امر می‌باشد.

پوشش های سقف طلق عایق پلی کربنات در مشهد  خراسان رضوی شمالی و جنوبی کرمان

مشخصات فنی و فیزیکی ورق  پلی کربنات

ابعاد ورقهای ساده

ضخامت ۲ تا ۱۲ میلی‌متر
حداکثر عرض ۲۰۵۰ میلی‌متر
طول بنا به درخواست مشتری
سایز استاندارد: ۳۰۵۰ * ۲۰۵۰ میلی‌متر
ورقهای چندجداره

ضخامت ۴–۶ میلی‌متر دوجداره
ضخامت ۸–۱۰ میلی‌متر دو جداره
ضخامت ۱۶ میلی‌متر سه جداره
حداکثر عرض ۲۱۰۰ میلی‌متر
طول بنا به درخواست مشتری
ویژگی صفحات پلی کربنات.

خواص شیمیایی پوشش های سقف طلق عایق پلی کربنات در مشهد  خراسان رضوی شمالی و جنوبی کرمان


خواص شیمیایی پلی کربنات


در مورد خصوصیات ورقهای پلی کربنات میتوان گفت در درجه حرارت اتاق، ودر مقابل اسیدهای الی و معدنی، روغنها و محلول نمکهای خنثی، هیدروکربنهای آلیفاتیک و الکلها مقاوم می‌باشند. مقاومت شیمیایی این ورقها در مقابل بسیاری از مواد پاک کننده درزگیرها و چسب‌های موجود در بازار با توجه به نتایج آزمایشهای متعدد محرز گردیده است.

مقاومت ورق پلی کربنات در برابر زلزله و خراش


مقاومت ضربه‌ای ورقهای پلی کربنات ۲۵۰ برابر شیشه هم ضخامت با آن می‌باشد. انواع ورقهای پلی کربنات صنعت و ساختمان آریا در برابر خش و خراش در شرایط بسیار سخت آزمون، مقاومتی نزدیک به شیشه از خود نشان می‌دهد.


مقاومت ورق پلی کربنات در برابر در کشش و خمش

(انعطاف پذیری)

مقاومت کششی ورقهای پلی کربنات صنعت و ساختمان آریا بیش از ۷۰ نیوتن بر میلی‌متر مربع (N/mm²) در حد تسلیم فیزیکی این ورقها می‌باشد، مقاومت خمشی این ورقها در حدود ۲۵۰۰ نیوتن بر میلی‌متر مربع (N/mm²) می‌باشد که از مقاومت مطلوبی به شمار می‌روند.

صرفه جویی در مصرف انرژی پوشش های سقف طلق عایق پلی کربنات در مشهد  خراسان رضوی شمالی و جنوبی کرمان


عایق حرارتی و صرفه جویی در مصرف انرژی پلی کربنات

ورقهای پلی کربنات صنعت و ساختمان آریا نور خورشید را جذب و در نتیجه هزینه تهویه مطبوع را در فصل گرما کاهش می دهنداین ویژگی در زمستان نیز باعث صرفه جویی در مصرف سوخت شده و به دلیل خاصیت عایقی بهتر نسبت به شیشه، سالیانه می‌توان به میزان ۳۰ لیتر سوخت مایع به ازاءهر متر مربع صرفه جویی نمود.

خود خاموشی و اشتعال پذیری عایق پوشش های سقف طلق عایق پلی کربنات در مشهد  خراسان رضوی شمالی و جنوبی کرمان
خود خاموشی و اشتعال ناپذیری

ورقهای پلی کربنات آتش نمی‌گیرد، شعله‌ور نمی‌شود و در دمای بالای حریق به آرامی ذوب می‌شود و مانع گسترش آتش شده و به صورت خود به خودی خاموش می‌شود.

مقاومت در برابر اشعه فرابنفش عایق پوشش های سقف طلق عایق پلی کربنات در مشهد  خراسان رضوی شمالی و جنوبی کرمانی

مقاومت در برابر اشعه ماوراء بنفش UV و سایر شرایط جوی


این محصول به دلیل دارا بودن پوشش ضد اشعه ماوراء بنفش UV در مقابل این اشعه از مقاومت بسیار بالایی برخوردار بوده و رنگ آن در اثر تابش اشعه خورشید تغییر نمی‌کند و ویژگی شفافیت خود را در مدت زمان طولانی حفظ می‌کند.


کاربرد ورق پلی کربنات چیست؟ 


در صنایع اتومبیل جهت تزئینات داخلی خودرو، ساخت داشبورد و متعلقات آن، ساخت سپر و پانلهای داخلی و شیشه‌های چراغ اتومبیلهای مدرن،در صنعت تولید هولوگرام در مرحله ی ریکمباین در ساخت مستر شیم نیکلی،در صنایع بهداشتی و پزشکی جهت ساخت بطری‌های شفاف برای بسته بندی مواد غذایی و داروئی، ساخت انواع عینکهای طبی و صنعتی و همچنین تهیه لنزهای چشمی در رنگهای مختلف، لوازم دیالیز، آندوسکوپی و انتقال خون و ساخت آمپول بدون سوزن، در صنایع برق و کامپیوتر جهت ساخت کانکتورهای الکتریکی، لوازم الکتروتکنیک، ساخت دیسکهای فشرده (CD)، DVDها، تزئینات و پوشش کامپیوترها، و در صنایع ایمنی جهت ساخت کلاه ایمنی، عینک‌های ایمنی، ماسکهای گاز و پوشش‌های محافظ و همچنین در صنایع نظامی جهت ساخت شیشه‌های مقاوم جلوی هواپیماهای شکاری و
ساخت شیشه‌های ضدگلوله کاربرد دارد..

قیمت ورق پلی کربنات صنعت و ساختمان آریا ایران براساس ضخامت، طول، عرض، شفافیت، رنگ، نوع ورق پلی کربنات و غیره هزینه های متفاوتی دارد. در پایان این مقاله قرار بود لیست قیمت ورق پلی کربنات را برای شما عزیزان قرار دهیم. اما با توجه به شرایط بازار امکان قرار دادن لیست قیمت ورق پلی کربنات وجود ندارد. برای اینکه از لیست قیمت ورق پلی کربنات آگاه شوید می توانید به صنعت و ساختمان آریا مراجعه کنید یا می توانید با مشاوران ما تماس حاصل فرمایید.
ورق پلی کربنات آیدا ضخامت 4 میلیمتر ابعاد 2.1*6 متر
ورق پلی کربنات آیدا ضخامت 4 میلیمتر ابعاد 2.1*6 متر
ورق پلی کربنات آیدا ضخامت 4 میلیمتر ابعاد 2.1*6 متر
ورق پلی کربنات دوجداره آیدا کاربردهای بسیار زیادی در نمای داخل و خارج ساختمان دارد. آپ دکو متریال مرجع قیمت فروش اینترنتی ورق پلی کربنات می باشد. آپ دکو متریال، درارای موجودی انبار انواع پلی کربنات و پلکسی های شفاف و رنگی است. همواره می توانید برای مصارف خرد و عمده ، مناسب ترین قیمت را از ما بخواهید. آپ دکو متریال دارای انواع پلی کربنات، فایبر گلاس، ایرانیت سیمانی، طلق کریستال و … می باشد و آماده ارسال سفارش به تمام نقاط کشور.

مصارف عمده انواع ورق های پلی کربنات در داخل و خارج ساختمان عبارتند از پوشش انواع سقف و فضا همانند پوشش پاسیو ( سقف کاذب پاسیو )، پوشش استخر، پوشش پارکینگ، نورگیر منزل و ساختمان و حتی کاربرد های صنعتی همانند پوشش گلخانه و سقف سوله و … می باشد.از جمله مزایای استفاده از ورق های پلی کربنات می توان به آنتی uv بودن و سبکی آنها اشاره کرد.

ورق پلی کربنات آیدا
ضخامت 4 میلیمتر
ابعاد 2.1*6 متر
وزن حدودا 13 کیلوگرم
رنگ بندی شفاف؛ شیری ؛ دودی
قیمت ورق پلی کربنات "استعلام طی تماس"تومان
ورق پلی کربنات آیدا ضخامت 6 میلیمتر ابعاد 2.1*6 متر
ورق پلی کربنات آیدا ضخامت 6 میلیمتر ابعاد 2.1*6 متر
ورق پلی کربنات آیدا ضخامت 6 میلیمتر ابعاد 2.1*6 متر
ورق پلی کربنات دوجداره آیدا کاربردهای بسیار زیادی در نمای داخل و خارج ساختمان دارد. آپ دکو متریال مرجع قیمت فروش اینترنتی ورق پلی کربنات می باشد. آپ دکو متریال، درارای موجودی انبار انواع پلی کربنات و پلکسی های شفاف و رنگی است. همواره می توانید برای مصارف خرد و عمده ، مناسب ترین قیمت را از ما بخواهید. آپ دکو متریال دارای انواع پلی کربنات، فایبر گلاس، ایرانیت سیمانی، طلق کریستال و … می باشد و آماده ارسال سفارش به تمام نقاط کشور.

مصارف عمده انواع ورق های پلی کربنات در داخل و خارج ساختمان عبارتند از پوشش انواع سقف و فضا همانند پوشش پاسیو ( سقف کاذب پاسیو )، پوشش استخر، پوشش پارکینگ، نورگیر منزل و ساختمان و حتی کاربرد های صنعتی همانند پوشش گلخانه و سقف سوله و … می باشد.از جمله مزایای استفاده از ورق های پلی کربنات می توان به آنتی uv بودن و سبکی آنها اشاره کرد.

ورق پلی کربنات آیدا
ضخامت 6 میلیمتر
ابعاد 2.1*6 متر
وزن حدودا 16.5 کیلوگرم
رنگ بندی شفاف؛ شیری ؛ دودی
قیمت ورق پلی کربنات "استعلام طی تماس"تومان
ورق پلی کربنات آیدا ضخامت 8 میلیمتر ابعاد 2.1*6 متر
ورق پلی کربنات آیدا ضخامت 8 میلیمتر ابعاد 2.1*6 متر
ورق پلی کربنات آیدا ضخامت 8 میلیمتر ابعاد 2.1*6 متر
ورق پلی کربنات دوجداره آیدا کاربردهای بسیار زیادی در نمای داخل و خارج ساختمان دارد. آپ دکو متریال مرجع قیمت فروش اینترنتی ورق پلی کربنات می باشد. آپ دکو متریال، درارای موجودی انبار انواع پلی کربنات و پلکسی های شفاف و رنگی است. همواره می توانید برای مصارف خرد و عمده ، مناسب ترین قیمت را از ما بخواهید. آپ دکو متریال دارای انواع پلی کربنات، فایبر گلاس، ایرانیت سیمانی، طلق کریستال و … می باشد و آماده ارسال سفارش به تمام نقاط کشور.

مصارف عمده انواع ورق های پلی کربنات در داخل و خارج ساختمان عبارتند از پوشش انواع سقف و فضا همانند پوشش پاسیو ( سقف کاذب پاسیو )، پوشش استخر، پوشش پارکینگ، نورگیر منزل و ساختمان و حتی کاربرد های صنعتی همانند پوشش گلخانه و سقف سوله و … می باشد.از جمله مزایای استفاده از ورق های پلی کربنات می توان به آنتی uv بودن و سبکی آنها اشاره کرد.

ورق پلی کربنات آیدا
ضخامت 8 میلیمتر
ابعاد 2.1*6 متر
وزن حدودا 19 کیلوگرم
رنگ بندی شفاف؛ شیری ؛ دودی
قیمت ورق پلی کربنات "استعلام طی تماس"تومان
ورق پلی کربنات آیدا ضخامت 10 میلیمتر ابعاد 2.1*6 متر
ورق پلی کربنات آیدا ضخامت 10 میلیمتر ابعاد 2.1*6 متر
ورق پلی کربنات آیدا ضخامت 10 میلیمتر ابعاد 2.1*6 متر
ورق پلی کربنات دوجداره آیدا کاربردهای بسیار زیادی در نمای داخل و خارج ساختمان دارد. آپ دکو متریال مرجع قیمت فروش اینترنتی ورق پلی کربنات می باشد. آپ دکو متریال، درارای موجودی انبار انواع پلی کربنات و پلکسی های شفاف و رنگی است. همواره می توانید برای مصارف خرد و عمده ، مناسب ترین قیمت را از ما بخواهید. آپ دکو متریال دارای انواع پلی کربنات، فایبر گلاس، ایرانیت سیمانی، طلق کریستال و … می باشد و آماده ارسال سفارش به تمام نقاط کشور.

مصارف عمده انواع ورق های پلی کربنات در داخل و خارج ساختمان عبارتند از پوشش انواع سقف و فضا همانند پوشش پاسیو ( سقف کاذب پاسیو )، پوشش استخر، پوشش پارکینگ، نورگیر منزل و ساختمان و حتی کاربرد های صنعتی همانند پوشش گلخانه و سقف سوله و … می باشد.از جمله مزایای استفاده از ورق های پلی کربنات می توان به آنتی uv بودن و سبکی آنها اشاره کرد.

ورق پلی کربنات آیدا
ضخامت 10 میلیمتر
ابعاد 2.1*6 متر
وزن حدودا 22.5 کیلوگرم
رنگ بندی شفاف؛ شیری ؛ دودی
قیمت ورق پلی کربنات "استعلام طی تماس"تومان
موقعیت مکانی صنایع عایق آریا کجاست،صنایع عایق آریا کجاست،موقعیت صنایع عایق آریا برروی نقشه

صنعت و ساختمان آریا

یکی از بزرگترین تامین کننده محصولات در حوزه صنعت و ساختمان

دپارتمان مرکزی

ایران
خراسان رضوی
مشهد
بین میدان ابوطالب و چهارراه موسوی
حرعاملی 59
پلاک 3

*مراجعه حضوری با هماهنگی*
واحد مشاوره و فروش
00985137123123


00989151036384
جهت ثبت سفارشات در شبکه مجازی

واحد اداری و پشتیبانی
05137236561
(3 خط )

انبارهای زنجیره ای در سطح کشور
شبکه های اجتماعی
در صنعت و ساختمان آریا، ما در تلاش هستیم تا محصولات عایق حرارتی پیشرو در بازار را برای صنعت ساختمان و ساخت و ساز ایران و حتی خاورمیانه پیدا و تهیه کنیم. تیم ما تجربه گسترده ای در تولید و توزیع مواد عایق با کیفیت عالی دارد. با تمرکز بر اطمینان از رضایت 100٪ هر مشتری، ما متعهد هستیم که در خط مقدم آخرین نوآوری ها و روندها در مصالح ساختمانی باقی بمانیم.

صنایع ساختمانی عمرانی، تجاری و صنعتی دائماً در حال تغییر هستند زیرا انتظارات مصرف‌کننده، مقررات و فناوری‌های جدید تقاضاها را در زمینه پایداری، کارایی هزینه، مقاومت در برابر آتش و الزامات عملکرد صوتی و بهره‌وری انرژی افزایش می‌دهند. مشارکت ما با ارگان های مختلف صنعت وساختمان، که بخش تحقیق و توسعه خود را دارد، به این معنی است که ما همیشه در خط مقدم پیشرفت های جدید در عایق کاری ساختمان هستیم.


Copyright ©
2023 WallUs .  All Rights Reserved