تماس با ما
05137123123
صنایع عایق آریا 
آدرس مکانی ما
مشهد  انتهای  قرنی 37

عایق سقف و کف
Ceiling & Floor-Insulation
عایق صدا سرما و گرما کف

و اما چگونه عایق برای کف اجرا کنیم؟


عایق کف روشی ساده و مؤثر برای گرم نگه داشتن منزل و کاهش صورتحساب انرژی است. چه کفپوش چوبی معلق داشته باشید و چه یک کف بتونی ، بهبود عایق شما می تواند سالانه مبلغ قابل توجهی را برای شما صرفه جویی کند.

انتخاب مواد برای عایق کف طبقه اول


قبل از عایق بندی حرارتی کف ، باید در مورد مواد مورد استفاده تصمیم بگیرید. بازار عایق متنوع است. در فروش می توانید عایق حرارتی از مواد طبیعی و مصنوعی پیدا کنید. برای انتخاب بهترین مواد برای نسبت مشخصات فنی / قیمت ، شما باید با هر نوع جداگانه مقابله کنید و سپس نتیجه بگیرید.


خاک رس


خاک رس گسترش یافته است. از خشت خالص ساخته شده است که در کوره ها در دماهای بالا سوزانده می شود. سه بخش وجود دارد - سنگ خرد شده ، شن ، شن و ماسه. برای بهترین عایق حرارتی کف ، از مخلوطی از دو بخش استفاده می شود (شن ، سنگ خرد شده ، شن و ماسه با تخریب جزئی مواد در زمان نصب به دست می آید). عایق از نظر چگالی متفاوت است. برای عایق کاری کف ، شما باید یک ماده به اندازه کافی متراکم را انتخاب کنید. رس رس قابل جذب رطوبت را به خوبی جذب می کند و به آن ضعیف می دهد ، بنابراین ضد آب در هنگام تخم گذاری الزامی است. این می تواند ماستیک یا فیلم پلاستیکی متراکم باشد. رسانای حرارتی رس رس گسترش یافته - 0.18


اطلاعات بیشتر
در حال تکمیل است

عایق اکوول

این کاغذ از پسماندهای صنعت کاغذ ساخته شده است. بوراکس و اسید بوریک به عنوان افزودنیهای اساسی مورد استفاده قرار می گیرند. Borax - یک ضد عفونی کننده قوی ، از جمع آوری رطوبت و پوسیدگی جلوگیری می کند. اسید بوریک به عنوان مهار کننده شعله عمل می کند و باعث می شود ecowool خطر آتش سوزی کمتری داشته باشد. عایق ها به صورت کاملاً فشرده شده در کیسه های پلاستیکی به فروش می رسند. قبل از کار ، شما باید آن را با استفاده از یک دریل با نازل میکسر ریخته و محتویات بسته را ابتدا درون یک مخزن بزرگ ریخته باشید. هدایت حرارتی Ecowool - 0.032-0.041 W / m * K عایق هوا و بخار نفوذ پذیر است. ضد آب بودن دو طرفه لازم نیست ، زیرا وقتی مرطوب می شود ، ecowool با پوسته ضخیم و نسبتاً قوی گرفته می شود و از بقیه عایق محافظت می کند ، در حالی که هدایت حرارتی در همان سطح باقی می ماند. کلاس خطر آتش سوزی - G2 ، غیر قابل احتراق. Ecowool برای موش ها جالب نیست.


اطلاعات بیشتر
در حال تکمیل است

پشم معدنی

سه گونه وجود دارد - پشم شیشه ، سرباره ، پشم بازالت. دومی با بهترین مشخصات فنی مشخص می شود اما 30 درصد بیشتر هزینه دارد. به صورت رول ، تشک ، بشقاب موجود است. هدایت حرارتی به چگالی بستگی دارد: هرچه بالاتر باشد ، ماده گرما را بهتر انجام می دهد. ویژگی های فنی پشم معدنی: هدایت حرارتی کم (0.032-0.045 W / m * K) ، نفوذپذیری هوا و بخار مناسب. عایق نمی سوزد ، در دمای + 1000 درجه سانتیگراد ذوب می شود. پشم معدنی برای موش ها جالب نیست.


اطلاعات بیشتر
در حال تکمیل است

پلی استایرن منبسط شده

. این شامل فوم پلی استایرن معمولی و مارک فوم پلی استایرن اکسترود شده است که به یک نام خانوادگی ، فوم پلی استایرن بدل شده است. با وجود همان پایه ، بخاری ها نه تنها از نظر ظاهری بلکه در مشخصات فنی تفاوت دارند. در بسیاری از آنها ، پلی استایرن از پلی استایرن بهتر است: هدایت حرارتی - 0.032 W / m * K ، جذب آب - 0.4٪ (پلی فوم 4٪) ، گروه قابل احتراق - G1-G4. عایق اجازه نمی دهد تا رطوبت ، در برش مناسب است. درست است ، گران است. استفاده از یک فوم ساده برای یک سیم معمولی و کف برای سیستم "کف گرم" ارزان تر است.


اطلاعات بیشتر
در حال تکمیل است

فوم پلی اورتان

دارای رسانایی حرارتی کم (0.019-0.028 W / m * K) ، تقریبا جذب صفر آب و نفوذ پذیری بخار کم ، کلاس خطر آتش سوزی - G2-G3 (GOST 12.1.044) ، کاملاً بی اثر برای رسانه های شیمیایی و حلال های طبیعی است ، برای جوندگان جالب نیست. با استفاده از یک نصب ویژه که مواد را تحت فشار سمپاش می کند اعمال می شود. اگر آن را خریداری کنید (موارد یکبار مصرف وجود دارد) ، پس از آن همه کارها را می توانید با دستان خود انجام دهید. فوم پلی اورتان می تواند از چگالی های مختلف (از 18 تا 300 کیلوگرم بر متر مکعب) باشد ، هرچه این شاخص پایین تر باشد ، لایه عایق حرارتی ضعیف تر از نظر مقاومت مکانیکی خواهد بود. ماده در تماس با هوا به شدت "رشد می کند" ، تمام شکاف ها و منافذ را پوشش می دهد ، چسبندگی خوبی به هر نوع بستر دارد.اطلاعات بیشتر
در حال تکمیل است

عایق فویل


ارائه شده در بازار ساخت و ساز در رولی از پشم معدنی نازک یا پلی اتیلن فوم. چنین عایق حرارتی دو هدف دارد - گرم کردن و فشار آوردن گرما به داخل اتاق. برای اینکه عایق حرارتی فویل به درستی کار کند ، یک پیشخوان پیشخوان نصب می شود (ضخامت پرتو - 3 سانتی متر یا بیشتر) ، یک تخته شیار به عنوان یک پوشش طبقه بالا در بالا قرار می گیرد.
اطلاعات بیشتر
در حال تکیمل است


بخش دوم

در رابطه با عایق صدا؛ سرما و گرمایش از کف


این لایه به منظور ایجاد عایق با حداقل سه کاربرد در کف ساختمان اجرای میگردد و مصالح اصلی آن پشم سنگ است.

متاسفانه یکی از سرد ترین نقاط خانه ها کف ساختمان است . دلیل آن هم فضای باز پیلوت، جریان هوا و البته عایق نبودن کف و سقف ساختمان است. در زمستان بخصوص سرد بودن کف ساختمان و محیط به شدت بر سرمای محیط می افزاید و نبود عایق باعث می شود پرت انرژی به شدت بالا برود و هر چه سیستم های گرمایشی زور می زنند نمی توانند محیط را گرم کنند.
بهترین راه برای حفظ گرما در ساختمان های طبقه اول و همکف استفاده از عایق های حرارتی است. از جمله بهترین این عایق ها می توان استفاده از پارکت های چوبی که ساختاری چوبی دارند و نه طرح چوبی بر روی پروفیل های قوطی و یا چوبی را عنوان کرد. در این نوع عایق بندی باید در بین این پروفیل ها عایق های حرارتی تعبیه شوند و بهترین این عایق ها عایق های پشم شیشه و یا پشم سنگ هستند.

بخش سوم

عایق سقف

نیازی نیست که چندان با علم فیزیک آشنا باشیم چرا که تقریبا همه می دانیم که هوای گرم تمایل دارد که به سمت بالا حرکت کند و همین موضوع باعث می شود که یک خانه در فصل زمستان در صورتی که عایق کاری ساختمان مناسبی نداشته باشد حدود یک چهارم از گرمای خود را از دست بدهد. همچنین در فصل تابستان اگر سقف عایق کاری مناسبی نداشته باشد، قسمت زیادی از گرمای بیرون وارد خانه می شوند. بنابراین در چه در فصل زمستان و چه در فصل تابستان عایق کاری ساختمان و سقف می تواند در هر زمینه ای به شما کمک بکند. در این مقاله همراه ما باشید تا به جزئیات عایق کاری سقف ساختمان بپردازیم.

برگشت به صفحه قبل

 

موقعیت مکانی صنایع عایق آریا کجاست،صنایع عایق آریا کجاست،موقعیت صنایع عایق آریا برروی نقشه
شبکه های اجتماعی

دفتر مرکزی
ایران
مشهد
  حرعاملی 59 پلاک 3
صنایع عایق آریا
00985137123123
(5 خط )

00989151036384

دفاتر مرکزی انبار ها
تهران
اصفهان
مشهد

00989216068189

دفتر مرکزی کارخانه
اصفهان سه راه مبارکه


Copyright ©
2022 WallUs .  All Rights Reserved