تماس با ما
05137123123
صنایع عایق آریا 
آدرس مکانی ما
مشهد  انتهای  قرنی 37
همه چیز در مورد پشم سنگ تخته ای یا فنوپانل چیست ؟
Friday, June 24, 2022
پشم سنگ تخته ای

پشم سنگ تخته ای که به عنوان عایق استفاده می شود، جز کاربردی ترین و پر مخاطب ترین پشم سنگ ها است. در بیشتر صنایع از این پشم سنگ استفاده می شود و کاربرد بیشماری دارد.
این محصول بیشتر در ابعاد ۶۰ در ۱۲۰ سانتی متر تولید می شود. در ادامه با ما همراه باشید تا در مورد پشم سنگ تخته ای بیشتر بدانیم.

پشم سنگ تخته ای چیست؟

پشم سنگ تخته ای در ضخامت های متفاوت  تولید می شود و همچنین این محصول چگالی های مختلفی هم دارد. دانسیته یا چگالی  این پشم سنگ از ۵۰ تا ۳۰۰ کیلوگرم بر مترمکعب موجود است. پر فروش ترین و رایج ترین پشم سنگ های پانلی از لحاظ دانسیته و تراکم معمولا پشم سنگ تخته ای دانسیته ۸۰ و پشم سنگ تخته ای دانسیته ۱۰۰ می باشند. البته پشم سنگ تخته ای دانسیته ۱۲۰ هم جز پرمخاطب ترین این نوع پشم سنگ است. انواع مختلف پشم سنگ وجود دارد مانند پشم سنگ تخته ای فویل دار مسلح دو طرف و پشم سنگ تخته ای فویل دار مسلح یک طرف که بیشتر برای جلوگیری از نفوذ آفتاب و رطوبت استفاده می شوند. همچنین پشم سنگ تخته ای کاغذ کرافت دو طرف و پشم سنگ کاغذ کرافت یک طرف هم موجود است.


اطلاعات فنی پشم سنگ تخته ای چیست ؟

پشم سنگ تخته ای در ضخامت های ۳ ، ۴, ۵, ۶ ،۷ ، ۸ و ۱۰ سانت است و هر کدام از این ضخامت ها با چگالی های متفاوت قابل تولید هستند، در ضمن ضخامت رایج پشم سنگ تخته ای معمولا 3 و 5 سانت است .


کارخانه و نمایندگی  و تولید کنندگان  پشم سنگ تخته ای در کجا واقع شده است :

برخی از تولید کنندگان پشم سنگ تخته ای شامل شرکت های ذیل است :
پشم سنگ ایران
پشم سنگ سپاهان
پشم سنگ اسپادانا
پشم سنک پوشینگر
پشم سنک تارابگین

و سایر شرکت ها
.
برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد موجودی پشم سنگ تخته ای و دریافت پیش فاکتور به نمایندگی فروش این محصول سایت wallus.ir  مراجعه نمایید و یا با شماره تماس های این شرکت ارتباط برقرار کنید.
ارتباط با ما : ایران مشهد حرعاملی 59 پلاک 3
05137123123 -09151036384قیمت پشم سنگ تخته ای چقدر است؟

با توجه به نوسانات بازار نمی توان قیمت مشخص و ثابتی برای پشم سنگ تخته ای تعیین کرد.شما می توانید با مراجعه به سایت wallus.ir  و یا تماس با شماره تلفن های شرکت wallus.ir از قیمت به روز این محصول مطلع شوید. کارشناسان شرکت wallus.ir به شما برای استعلام قیمت و انتخاب محصول کمک می کنند.


کاربرد پشم سنگ تخته ای  چیست ؟


از پشم سنگ تخته ای برای عایق کاری داخلی و خارجی دیوارهای یک ساختمان  می توان استفاده کرد. همچنین به عنوان عایق صوت برای جلوگیری از صدای دویدن و راه رفتن کاربرد دارد. از پشم سنگ تخته ای در ساندویچ پنل ها هم استفاده می شود و عایق گرمای بسیار خوبی به حساب می آید.


نحوه خرید پشم سنگ تخته ای از سایت wallus به چه صورت است ؟

شما می توانید به صورت حضوری و یا غیر حضوری (انلاین )از شرکت wallus پشم سنگ تخته ای تهیه کنید. شرکت wallus جهت سهولت و راحتی مشتریانش خرید اینترنتی و تلفنی را نیز (ثبت درخواست از طریق خط وات آپ شرکت با شماره 09151036384)لحاظ کرده است. با مراجعه به سایت این شرکت و انتخاب محصول خود، پیش فاکتور دریافت کنید و بعد از واریز هزینه ، کارشناسان فروش شرکت در اسرع وقت محصول را برای شما ارسال می کنند. شرکت wallus تمام تلاش خود را جهت آسایش و آرامش مشتریانش انجام می دهد.


موقعیت مکانی صنایع عایق آریا کجاست،صنایع عایق آریا کجاست،موقعیت صنایع عایق آریا برروی نقشه
شبکه های اجتماعی

دفتر مرکزی
ایران
مشهد
  حرعاملی 59 پلاک 3
صنایع عایق آریا
00985137123123
(5 خط )

00989151036384

دفاتر مرکزی انبار ها
تهران
اصفهان
مشهد

00989216068189

دفتر مرکزی کارخانه
اصفهان سه راه مبارکه


Copyright ©
2022 WallUs .  All Rights Reserved