تماس با ما
05137123123
صنایع عایق آریا 
آدرس مکانی ما
مشهد  انتهای  قرنی 37
[][][]

گل میخ پشم سنگ طول 25 سانت و قطر دیسک 6 سانت

گل میخ پشم سنگ
گل میخ پشم سنگ طول 25 سانت و قطر دیسک 25 سانت،گل میخ 25 سانت،گل میخ 25 سانت پلاستیکی،گلمیخ بیست و پنج سانت، گل میخ 25 سانت از کجا بخریم، گلمیخ چیست
گل میخ پشم سنگ طول 25 سانت و قطر دیسک 6 سانت
گل میخ چیست ؟ یک وسیله سخت افزاری است که به صورت مکانیکی دو یا چند شی را به هم متصل می کند. به طور کلی، گل میخ ها برای ایجاد اتصالات غیر دائمی استفاده می شوند. یعنی درزهایی که بدون آسیب رساندن به اجزای اتصال می توانند برداشته یا از بین بروند.این ابزار با تبدیل بار نقطه ای به بار سطحی به کمک دیسک گلمیخ ها با متریال فلزی و پلاستیکی و همچنین به دو شکل کم بازشو و زیاد بازشو با طول و قطر دیسک مختلف قابل تولید می باشند. انتخاب گلمیخ مناسب تاثیر بسزایی در کیفیت نصب و اجرا عایق پشم سنگ دارد و باید متناسب با شرایط و محیط انجام شود.

نام محصول :گل میخ پشم سنگ طول 25 سانت و قطر دیسک 6 سانت
واحد فروش : عدد
رنگ : سفید
محل تحویل : شهر مشهد
تولید شده در مجموعه صنایع عایق آریا
قیمت طی استعلام به تومان
 
کاربرد گل میخ پشم سنگ چیست، گل میخ پشم سنگ، قیمت گل میخ پشم سنگ، نصب پشم سنگ گل میخ،نصب پشم سنگ

مجموعه صنایع عایق آریا تولید کننده اتصالات نصب عایق ( گلمیخ یا دیسک های نگهدارنده ) میباشد.

گل میخ پلاستیکی نوعی رول پلاک بزرگ است که دیسکی کوچک در سر آن تهویه شده است و میخ پلاستیکی که مانند پیچ عمل میکند داخل گل میخ با چکش وارد گل می می شود  تا از استحکام گل میخ را محکم تر کند.

گل میخ پلاستیکی و یا گل میخ فلزی  نوعی از جنس پلاستیک و یا فلز است که ناخن و یا نگه دارنده عایق پشم سنگ و پشم شیشه به دیوار و سقف و کف ساختمتن می باشد .

گل میخ نوعی رول پلاک مهندس  است که عایق را رهای تخته ای و رولی و پشم سنگ توری دار را  ثابت نگه می دارد و در واقع نوعی رول پلاک بزرگ در اندازه های متفاوت می باشد که با دیسکی بزگ در هم قفل می شود و عایق های حرارتی را محکم سرجای خود نگه می دارد .

گل میخ پلاستیکی را می توان نوعی لنگر مخصوص عایق کاری دیوار مورد استفاده قرار داد این نوع گل میخ در واقع نوعی نگه دارنده وعایق است که کار عایق کاری را راحت کره است و به سرعت کار افزوده است .

گل میخ پلاستیکی در انواع رنگ ها تولید و کاربرد های مخصوصی دارند . این گل میخها با نوعی دیسک پلاستیکی عایق ها را ثابت نگه می دارند که اغلب براب نگه داشتن گوشه های عایق مورد استفاده قرار می گیرند .

گل میخ فلزی برای کوره ها با درجه حرارت بالا مورد استفاده قرار می گیرد و تا حالت خودرا حفظ کند و عایق را سرجای خود ثابت نگه دارد .

انواع گل میخ
گل میخ پلاستیکی
گل میخ فلزی

گل میخ ها در انداز ها و جنسهای مختلفی تولید می شود و کاربردهای آن در دیوار های بتنی و دیوار های آجری می باشد .

گل میخ پلاستیکی از 7 سانت ،9 سانت،11سانت،13سانت،15سانت تولید می شود.

انوع گل میخ پلاستیکی همرا با دیسک کوچک و بزرگ جهت نصب پشم شیشه یا پشم سنگ بر روی سقف و یا دیوار جهت نگه داشتن پشم شیشه و پشم سنگ بروی سطوح وسولت در کار مورد استفاده قرار می گیرد.

قیمت گل میخ پلاستیکی در مجموعه صنایع عایق آریا
قیمت گل میخ برحسب اندازه گل میخ محاسبه می شود . ونوع میخ پلاستیکی و فلزی که برای دیوار بتنی باید از میخ فلزی استفاده شود و یرای دیوار آجری از میخ پلاستیکی مورد استفاده قرا می گیرد .

خرید گل میخ پلاستیکی از مجموعه صنایع عایق آریا
در هنگلم خرید گل میخ جند نکته را حتما توجه کنید مه گل میخ حتما باید به اندازه  5 سانت به داخل دیوار فرو رود .استفاده ازدیک در گوش ها پشم شیشه و پشم سنگ که بسیار در هنگام عایقکاری مهم هستند .

گل میخ را حتما از جنس پلاستیک در جه 1 استفاده کنید و هنگام استفاده  گل میخا شکسته نشوند .
موقعیت مکانی صنایع عایق آریا کجاست،صنایع عایق آریا کجاست،موقعیت صنایع عایق آریا برروی نقشه
شبکه های اجتماعی

دفتر مرکزی
ایران
مشهد
  حرعاملی 59 پلاک 3
صنایع عایق آریا
00985137123123
(5 خط )

00989151036384

دفاتر مرکزی انبار ها
تهران
اصفهان
مشهد

00989216068189

دفتر مرکزی کارخانه
اصفهان سه راه مبارکه


Copyright ©
2022 WallUs .  All Rights Reserved