تماس با ما
05137123123
صنایع عایق آریا 
آدرس مکانی ما
مشهد  انتهای  قرنی 37

یونولیت ورقه ای فشرده چیست؟


شما می توانید برای خرید یونولیت ورقه ای فشرده به صنایع عایق آریا اعتماد کنید. این محصولات می توانند یک ساختمان را در برابر عوامل محیطی مانند سرما و گرما، صدا و آلودگی های صوتی، آتش و حریق، یخبندان و از دست رفتن استحکام (به مرور زمان) بیمه کنند. شاید کمی دور از انتظار باشد که بتوانید با یونولیت ورقه ای فشرده آریا برای استحکام و عایق سازی ساختمان یا بنای خود اقدام کنید؛ اما حقیقت دارد.

ویژگی هایی که در مورد یونولیت ورقه ای صنایع عایق آریا فشرده وجود دارد، آن را نسبت به سایر محصولات عایق کننده ساختمان برتری می دهد. مثلا عایق هایی که بسیار گران هستند و برای خرید تعداد انبوهی از آنها باید هزینه ی بسیار زیادی را بپردازید. علاوه بر این، وزنی که آن عایق ها به ساختمان و بدنه ی آن (به طور مضاعف) وارد می کند نیز مشکل بعدی است. همین دو مشکل به تنهایی کافی است تا شما را منصرف کند که به هر عایقی (ولو حتی کاربردی) اعتماد کنید. اما صنایع عایق آریا با بیش از چند  سال تجربه در زمینه ی تولید یونولیت ورقه ای فشرده مفتخر است تا به شما اعلام کند، لازم نیست خیلی جستجو کنید؛ یونولیت ها یا فوم های ورقه ای بهترین گزینه برای عایق کردن ساختمان با هزینه کم هستند. موارد کاربرد  یونولیت ورقه ای فشرده بسیار زیاد است و شما می توانید هر کجا که هستید، به صورت غیر حضوری به ما سفارش دهید. موارد کاربرد یونولیت ورقه ای فشرده صنایع عایق آریا  را می توان شامل گزینه های زیر دانست:

-شما می توانید از فوم ورقه ای فشرده برای سالن های بزرگ و پرسر و صدا استفاده کنید؛ مثل سالن های کنسرت و سالن جلسات بزرگ از این محصولات می توان برای ساختمان هایی که در آنها وسایل صنعتی بزرگ و پر سر و صدا وجود دارد، استفاده کرد.
-جلوگیری حداکثری از ایجاد لرزش و صدا در سقف ساختمان ها و کف آپارتمان های مسکونی
-قابل استفاده در اتاق های آموزش مجازی، اتاق های آکوستیک، استودیو هایی که ضبط موسیقی در آنها انجام می شود.
-قابل استفاده در فضاهای عمومی بزرگ و حتی کوچک

برگشت به صفحه قبل
موقعیت مکانی صنایع عایق آریا کجاست،صنایع عایق آریا کجاست،موقعیت صنایع عایق آریا برروی نقشه
شبکه های اجتماعی

دفتر مرکزی
ایران
مشهد
  حرعاملی 59 پلاک 3
صنایع عایق آریا
00985137123123
(5 خط )

00989151036384

دفاتر مرکزی انبار ها
تهران
اصفهان
مشهد

00989216068189

دفتر مرکزی کارخانه
اصفهان سه راه مبارکه


Copyright ©
2022 WallUs .  All Rights Reserved