تماس با ما
05137123123
صنایع عایق آریا 
آدرس مکانی ما
مشهد  انتهای  قرنی 37

افزودنی های بتن

افزودنی های بتن برای بالا بردن خاصیت بتن استفاده می شود. انواع افزودنی های بتن روان کننده و فوق روان کننده بتن، ژل میکروسیلیس، محصولات آب بند، چسب بتن، گروت، توسط کلینیک بتن ایران ارائه می شود.

گروت

گروت با قیمت مناسب و انواع گروت، گروت مقاومت بالا، ملات گروت، گروت اپوکسی، گروت منبسط شونده و آماده، گروت سیمانی اصلاح شده با مواد پلیمری بسیار، گروت های پایه سیمانی در کلینیک بتن ایران ارائه می شود.

ترمیم کننده های بتن

ترمیم کننده بتن مانند ملات های ترمیمی سیمانی، ملات های ترمیمی اپوکسی، انواع مصالح ترمیم بتن، پودر ترمیم کننده بتن، ملات ترمیمی بر پایه سیمان و مواد آماده مصرف است که توسط کلینیک بتن ایران ارائه می شود.

مواد آب بندی بتن

مواد آب بندی بتن به منظور جلوگیری از مشکلاتی که برای بتن و سازه های بتنی به وجود می آید مورد استفاده قرار می گیرد. مواد آب بندی بتن می توان به پوشش های آب بند، افزودنی های آب بند و آنی گیرها اشاره کرد.

واتر استاپ

واتراستاپ برای جلوگیری از نفوذ مایعات و عنصری تاثیرگذار در ضد آب بودن کل سازه و نگهداری در برابر آب است. برای خرید انواع واتر استاپ، واتر استاپ هیدروفیلی، واتر استاپ بنتونیتی و واتر استاپ PVC با کلینیک بتن ایران تماس بگیرد.

مواد آب بندی بتن

مواد آب بندی بتن به منظور جلوگیری از مشکلاتی که برای بتن و سازه های بتنی به وجود می آید مورد استفاده قرار می گیرد. مواد آب بندی بتن می توان به پوشش های آب بند، افزودنی های آب بند و آنی گیرها اشاره کرد.

کیورینگ بتن

کیورینگ بتن یا عمل آورنده بتن برای جلوگیری از تبخیر سریع و زودرس آب موجود در بتن و به منظور حفظ حرارت و رطوبت لازم برای تداوم روند ترکیب شیمیایی مورد استفاده قرار می گیرد که توسط کلینیک بتن ایران ارائه می شود.

ماستیک و درزگیر بتن

ماستیک و درزگیر بتن با تغییر حرارت و رطوبت انبساط و انقباض می یابد. درزگیرهای بتنی از وقوع ترک خوردگی جلوگیری می کند. انواع درزبندهای بتنی ماستیک ها مانند ماستیک پلی یورتان، پایه قیری و آببندی اشاره کرد.

کفپوش های اپوکسی و پلی یورتان

کفپوش اپوکسی و کفپوش پلی یورتان یکی از کاربردی ترین کفپوش ها در صنعت هستند که دارای ویژگی، مزایا، انواع و نحوه ی نصب و اجرای متفاوتی می باشد. کلینیک بتن ایران ارائه دهنده کفپوش های اپوکسی و پلی یورتان است.

روغن قالب بتن

روغن قالب بتن یک نوعی روغن شیمیایی می باشد که باعث جدا شدن آسان قالب از بتن می گردد. این روغن دارای ویژگی و انواع و قیمت متنوعی می باشد که توسط کلینیک بتن ایران ارائه می شود.

چسب بتن

چسب بتن یکی از افزودنی های پر اهمیت در صنعت بتن است. از چسب بتن می توان برای ترمیم بتن، آب بندی بتن، ترمیم بافت های قدیمی بتن، افزایش مقاومت بتن، جلوگیری از ترک بتن، افزایش خواص شیمیایی و مکانیکی استفاده کرد.

چسب کاشت میلگرد در بتن

چسب کاشت میلگرد یک چسب بر پایه ی رزین اپوکسی است که از افزودنی هایی شیمیایی تقویت کننده در ترکیب آن استفاده شده است. خمیر کاشت میلگرد دارای ویژگی و کاربرد های متنوعی است که توسط کلینیک بتن ایران ارائه می شود.

مقاوم سازی ساختمان

مقاومت سازه ی ساختمان و صعوبت کار، هزینه و زمان اجرا در تعیین روش مقاوم سازی سازه های بتنی موثر است. مقاوم سازی ساختمان داری اصول و قواعدی می باشد که می توانید توسط کلینیک بتن ایران آن را انجام دهید.

اسپیسر

اسپیسر یا فاصله گذار به عنوان قطعه ای کارآمد در صنعت ساختمان نامیده می شود. اسپیسر دارای مزایای و انواع متنوعی اسپیسر پلاستیکی، اسپیسر فلزی، اسپیسر چوبی، اسپیسرهای تخت، اسپیسرهای گرد و اسپیسر با کاور است.

پوشش های ضد اسید

پوشش های ضد اسید بتن، یکی مراحل نگهداری بتن بعد از عملیات بتن ریزی، محافظت بتن در برابر عوامل شیمیایی می باشد که دارای انواع و کاربرد های متنوعی است که توسط کلینیک بتن ایران ارائه می شود.

سایر محصولات و قطعات جانبی بتن

محصولات و قطعات جانبی بتن که بسیار مورد استفاده قرار می گیرد و توسط شرکت کلینیک بتن ایران ارائه می شود می توان به چسب های ساختمانی، قطعات جانبی و چسب کاشت اشاره کرد.

موقعیت مکانی صنایع عایق آریا کجاست،صنایع عایق آریا کجاست،موقعیت صنایع عایق آریا برروی نقشه
شبکه های اجتماعی

دفتر مرکزی
ایران
مشهد
  حرعاملی 59 پلاک 3
صنایع عایق آریا
00985137123123
(5 خط )

00989151036384

دفاتر مرکزی انبار ها
تهران
اصفهان
مشهد

00989216068189

دفتر مرکزی کارخانه
اصفهان سه راه مبارکه


Copyright ©
2022 WallUs .  All Rights Reserved